...:Keeway:...
 

Total

Bridgestone

TotalGaz

Lassa

Mutlu

Keeway

Elf

 

Hakkında

Motomax-Keeway
Motomax-Keeway, motosiklet sektörüne yabancı olmayan ve uzun zamandan beri birçok markanın distribütörlüğünü başarılı şekilde yapan MOTOMAX firmasının ciddi ve uzun süreli araştırmalarının sonucunda işbirliği yapmaya karar verdiği Keeway firmasıyla işbirliği yapmasıyla oluşmuştur. Keeway, Avrupa piyasalarında ve hatta Amerikan pazarında yoğun talep görmekte olan, tamamen kalite ve dizayn üzerine yoğunlaşmış bir Avrupa firmasıdır. Tümüyle Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiş ve sektörde tanınmış tasarımcılar tarafından dizayn edilmiş modellerinin hepsi tüm dünya piyasalarında yüksek adetlerde satılmaktadır.

Motomax olarak ekonomik fiyata önem veren müşterilerimizin taleplerini karşılamak için piyasaya sunulan Motomax-Keeway modellerini belirlerken ve hatta işbirliğimizi oluştururken esas olanı farklılık ve benzersizlik olarak nitelendirip, modellerimizin piyasada bulunan diğer modellerle aynı olmaması ve kalite açısından mükemmel olması için özen gösterilmiştir.

Bu çerçevede, kısa süre önce pazara sunduğumuz, üretim ve tasarımında katkılarımız bulunan Motomax-Keeway modellerinin satışını yapan 200 den fazla bayimizden ve binlerce kullanıcımızdan ürürnlerimiz hakkında gerek kalite, gerek fiyat, gerekse yedek parça konularında memnuniyet verici görüş almaktayız..

Ayrıca, halen satılmakta olan Motomax-Keeway modellerinin yanında kısa süre içerisinde pazarımıza sunmayı planladığımız bir çok yeni modelimiz üzerinde özenli çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni modellerimize ait gelişmeler güncel olarak sitemizden yayınlanmaktadır.

(Motomax Resmi web sitesinden alıntıdır)

www.motomax.com.tr

 

 

Copyright© 2006 Bütün Haklari Saklıdır..
Design by C+ Naive Graphs..